Tvorba webu

Mnoho designových variant, které lze upravit na míru

Web je možné vyladit podle vašich přání

SEO optimalizace

Aby se váš web zobrazoval lépe ve vyhledávačích.

Redakční systém WordPress

Snadné úpravy webu bez programování

Responzivní design

Správné zobrazení na počítači, notebooku, tabletu a mobilním telefonu

Redakční systém WordPress

zvládnete snadno upravit web bez programátora

Přihlásíte se do redakčního systému jako např. do emailu a můžete si snadno měnit cokoli na webu bez znalostí programování.

WordPress je velice oblíbený a hodně rozšířený. Lehce si můžete vložit fotografie nebo měnit texty.

Responzivní design

perfektní zobrazení

-mobil

-tablet

-počítač

Web se zobrazuje na mobilním telefonu, tabletu, notebooku i počítači. Dnes, když většina zákazníků hledá služby přes mobilní telefon, je responzivita webu nutností.

Připraveno pro SEO optimalizaci

web je tvořen tak, aby splňoval onpage faktory

Web má rozšíření, aby bylo okamžitě možné nastavit SEO optimalizaci pro lepší pozice webu ve vyhledávačích např. Google, Seznam a získání tím více zákazníků. Pokud se rozhodnete pro SEO optimalizaci vašeho webu až v budoucnu, není problém SEO optimalizaci nastavit později.

Doména a hosting - kvalitně i levně

záleží jaký web budete chtít, pro větší web s hodně doplňky je lepší si pronajímat rychlejší hosting, ale pokud máte jednoduchý web, stačí zakoupit jeden z nejlevnějších hostingů, ráda vám poradím

Neplatíte žádné poplatky třetím stranám, zařídím vám doménu (název webu www.neco.cz) i webhosting (místo na internetu) přímo u poskytovatele. Na webu neběhají žádné reklamy. Web vám nemůže nikdo vzít.

Vyberte si ze spousty designových variant

pro WordPress existuje tisíce variant šablon, ze kterých si můžete vybrat, šablonu vám následně upravím na míru pro vaši firmu a nikdo nepozná, že se jedná o šablonu, jde o mnohem levnější variantu než si nechat celý web naprogramovat na míru

Společně vybereme ze stovek vzorů, aby byl web na míru vašim přáním. Pokud vás Omrzí vzhled webu nebo budete chtít za pár let jiný trend, satčí si vybrat jiný druh designu, k dispozici jsou vždy stovky – tísíce moderních šablon, o které se programátoři neustále starají a aktualizují je.

Web je možné neustále rozšiřovat o spousty doplňků

-Kontaktní formuláře

-Katalog produktů

-Novinky / blog

-Galerie/Portfolio

-Události

-Registrace uživatelů

-Mapa na webu

-Newslettery

-Online chat

Záleží vždy co si přejete, jestli nadupaný web s posledními trendy a investujete do lepší šablony, webhostingu a zabezpečení nebo vám stačí na začátek nějaká levnější jednodušší varianta, lze se domluvit na čemkoliv co si budete přát. Stačí když mi řeknete vaše přání a já vám povím jak a za jakou cenu toho lze dosáhnout a také zda je to vhodné řešení.